Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Łazy (pow. piaseczyński), Warszawa, Janki (pow. pruszkowski), Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Angelini to międzynarodowa grupa, średniej wielkości, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini powstała we Włoszech na początku XX wieku, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

    Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu

    Księgowy/a

    Łazy – powiat piaseczyński, przy DK7

    Zakres obowiązków:

    • Analiza i kontrola pod względem formalno-rachunkowym dokumentów finansowych (w tym faktur leasingowych) zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi oraz przepisami, dekretowanie oraz wprowadzanie ich do systemu księgowego.
    • Księgowanie i kontrola rozliczeń pracowniczych.
    • Kontrola rozrachunków z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.
    • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych.
    • Przygotowanie zestawień, analiz niezbędnych do zamknięcia miesiąca oraz roku obrotowego na potrzeby wewnętrzne Spółki, organów podatkowych, audytora i innych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w dziale księgowości - minimum 1 rok
    • wykształcenie minimum średnie,
    • znajomość prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
    • bardzo dobra znajomość MS Office a w szczególności MS Excel,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • odpowiedzialność, dokładność i terminowość
    • znajomości SAP- będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia
    • prywatną opiekę medyczną oraz opiekę dla członków rodziny na preferencyjnych warunkach
    • dofinansowanie karty Multisport
    • szkolenia
    • zatrudnienie w stabilnej firmie o uznanej pozycji na runku, gdzie wzajemny szacunek, współpraca i przyjazna atmosfera to to wartości promowane w codziennej pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.