Oferta pracy

Księgowy/a

Web INnovative Software Sp. z o.o.O firmie

Web INnovative Software Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 105

Wrocław

Jesteśmy nowoczesną firmą IT, liderem na rynku polskim w tworzeniu i udostępnianiu oprogramowania w modelu saas. Od 2009 roku notujemy z roku na rok dynamiczny wzrost. Zapewniamy dziesiątkom tysięcy polskich firm narzędzia do samodzielnego prowadzenia biznesu. Poza tym nasi eksperci dostarczają przedsiębiorcom niezbędną wiedzę prawno-księgową.

Więcej na stronie http://wins.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:
Księgowy/a

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów biura rachunkowego
  • opieka merytoryczna w zakresie prawa podatkowego i księgowości nad klientami biura rachunkowego, serwisu księgowości internetowej https://wfirma.pl/
  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych
  • tworzenie publikacji w działach eksperckich w mediach własnych jak i zewnętrznych:
  • nadzór nad realizacją nowych projektów związanych z prawem podatkowym i księgowością

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • samodzielność, sumienność, dokładność
  • pełne zaangażowanie w pracę
  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowe zadania

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • budowanie pozycji eksperta w mediach branżowych
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj! znajdujący się na dole ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Przesłanych CV nie zwracamy.

Aplikując na niniejsze stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Web INnovative Software sp. z o.o. z siedzibą ul. B. Krzywoustego 105/21, 51-166 Wrocław (dalej jako administrator). Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy