Oferta pracy

Księgowy/a

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rachunkowości spółki w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zadań w zakresie ewidencji i sprawozdawczości

  • Branie czynnego udziału w procesie przygotowania sprawozdań finansowych

  • Uzgadnianie stanów i obrotów sald kont księgowych, ustalanie przyczyń rozbieżności

  • Opracowywanie zestawień i raportów

  • Weryfikacja zapisów księgowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych

  • Odpowiedzialność za przechowywanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse lub pokrewne)

  • Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Dobra znajomość zagadnień i przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość systemu informatycznego Subiekt GT oraz SAP Business One

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność i rzetelność, samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Parking

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się inwestycją typu greenfield. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy