Logo Pracuj.pl

Księgowy(a)

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa PodatkowegoO firmie

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Świeradowska 75

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald;
  • Kalkulacja zobowiązań podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Miesięczne raportowanie do kierownictwa;
  • Przygotowywanie informacji i składanie wymaganych sprawozdań, np. do GUS;
  • Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Bieżący kontakt z klientami.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w biurze rachunkowym;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość);
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację postawionych celów;
  • terminowość i skrupulatność;
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • znajomość języka obcego - w szczególności niemieckiego lub angielskiego - będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • pakiet szkoleniowy;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • świetną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego jest firmą doradczą specjalizującą się w międzynarodowych rozliczeniach podatkowych. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa prowadzące transgraniczną działalności gospodarczą oraz pracownicy migrujący.

Księgowy(a), Świeradowska 75, Krzyki, Wrocław