Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a

KROTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżące dekretowanie dokumentów księgowych w oparciu o dane źródłowe wprowadzane przez pracowników podmiotu do programu zakupowo - sprzedażowego (sprzedaż, zakup, koszty, w tym nabycia i dostawy wewnątrzwspólnotowe)

  • ustalanie miesięcznego kosztu sprzedaży

  • uzgadnianie rejestrów VAT

  • sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych

  • dekretacja wyciągów bankowych i raportów kasowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

  • sporządzanie raportów statystycznych GUS

  • wsparcie merytoryczne zespołu zakupowo - sprzedażowego w tematyce związanej bezpośrednio z aspektami podatkowymi transakcji kupna lub sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na programach linii Insert Nexo

  • doświadczenie w księgowości firm handlowo-produkcyjnych

  • znajomość księgowań w układzie 4-5

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Pakiet medyczny

  • Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę na pełen etat, na jedną zmianę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • Karta Multisport

Firma KROTECH zajmująca się technicznym zaopatrzeniem przemysłu powstała w 2011 roku we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne, by przywrócić życie maszynie: napędy pneumatyczne, elektrozawory, armatura pneumatyczna, manometry, przewody pneumatyczne firmy Camozzi. Posiadamy w ofercie również węże przemysłowe (IPL, Heliflex, Mebra Plastik Italia), przekładnie oraz motoreduktory Bonfiglioli, a także pełen asortyment przyrządów pomiarowych Mitutoyo oraz profili aluminiowych Alusic.

Na ulicy Krzemienieckiej 50 we Wrocławiu mieści się główna siedziba oraz magazyn Naszej Firmy. Tutaj czeka na Państwa nasz zespół doświadczonych doradców oraz serwisantów, który z chęcią Państwu odpowie na pytania, pomoże rozwiązać problemy oraz indywidualnie doradzi.

Naszymi klientami są wszyscy, którzy potrzebują niezawodnych części do pneumatyki wiodących producentów na rynku - kupują u nas zarówno klienci indywidualni, jak i globalne przedsiębiorstwa.

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego też z przyjemnością obsłużymy Państwa z uwzględnieniem potrzeb oraz możliwości finansowych. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom naszych usług utrzymywał się na jak najwyższym poziomie, a klient otrzymał to, czego szuka.

Dystrybuujemy tylko takie produkty, które spełniają najwyższe normy jakości w Polsce oraz Europie. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z firmami cieszącymi się uznaniem w swoich branżach: SMC, Camozzi, Bonfiglioli, Tierre Group, Piab, Vuototecnica, IPL, Mebra Plastic, Mitutoyo oraz wiele innych. Pełen wykaz firm znajdą w Państwo pod tym linkiem. Posiadamy także kod NCAGE.

Oprócz dystrybucji szerokiej gamy produktów świadczymy także usługi serwisowe - przeprowadzimy kompleksowy remont maszyny klienta bądź zbudujemy nową, ściśle dopasowaną do jego potrzeb. Nasi specjaliści z chęcią stworzą dla Państwa projekt maszyny skrojony na miarę, poprzedzony indywidualnym doradztwem. Maszyny stworzone przez nas budujemy z komponentów najwyższej jakości, przez co są szybkie, wydajne, bezpieczne oraz doskonale spełniają swoje zadania.

Przewiń do profilu firmy