Księgowy/-a

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Profesjonalna 1, 55-040 Biskupice Podgórne, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LAPP Kabel Sp. z o.o.- polski oddział międzynarodowego producenta kabli, przewodów i akcesoriów elektrotechnicznych z siedzibą w Biskupicach Podgórnych obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

    Księgowy/-a

     Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (okolice Wrocławia)

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie deklaracji INTRASTAT i przekazywanie drogą elektroniczną do Izb Celnych,
    • opracowywanie zasad polityki rachunkowości w firmie,
    • ewidencję środków trwałych i wyposażenia,
    • bieżące księgowanie dokumentów do celów podatkowych,
    • sporządzanie i składanie do odpowiednich urzędów comiesięcznych deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT) oraz kwartalnych VAT-UE i innych sprawozdań budżetowych (w tym wymaganych przez GUS),
    • sporządzanie i przesyłanie informacji do narodowego banku polskiego,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • uczestnictwo w badaniu sprawozdań finansowych,
    • reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz przed wszelkimi organami orzekającymi,
    • wszelkie sprawy związane z aktualizacją danych w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym i Urzędzie Statystycznym,
    • współpraca z głównym księgowym oraz managerami,
    • terminowe przygotowanie sprawozdań zewnętrznych i wewnętrznych.

    Wymagania:

    • co najmniej 3–letnie doświadczenie w samodzielnej pracy w dziale księgowości,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia),
    • znajomość bieżących przepisów księgowych, zasad rachunkowości,
    • doświadczenie w obsłudze programów księgowych,
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,
    • rzetelność, skrupulatność,
    • zaangażowanie do pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość programu SAP oraz języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    Pracę w nowoczesnej firmie
    Stabilne zatrudnienie
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Karta sportowa
    Pakiet medyczny
    Ubezpieczenie grupowe
    Darmowy parking
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Miłą atmosferę pracy

    CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

    Lapp Kabel Sp. z o.o.

    ul. Profesjonalna 1
    Biskupice Podgórne
    55-040 Kobierzyce
    www.lapp.pl

    Ochrona danych osobowych
    - Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lapp Kabel Sp. z o.o, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    - Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Lapp Kabel Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    - Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    - W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]