Księgowy/a z doświadczeniem w rozliczaniu Projektów współfinansowanych ze środków publicznych

Autocomp Management Sp. z o.oO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów w ramach prowadzonych Projektów (faktury, wyciągi bankowe, delegacje, listy płac),
  • Rozliczanie Projektów współfinansowanych ze środków publicznych,
  • Współpraca z opiekunami Projektów,
  • Czynny udział w sporządzaniu wniosków, umów oraz rozliczeń okresowych Projektów,
  • Przygotowywanie płatności w ramach Projektów oraz bieżącej działalności spółki,
  • Bieżące kontakty z urzędami, bankami oraz innymi instytucjami publicznymi,
  • Księgowanie dokumentów w ramach bieżącej działalności operacyjnej spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w rozliczaniu Projektów współfinansowanych ze środków publicznych,
  • Bardzo dobrą praktyczną i teoretyczną znajomość zagadnień podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • Znajomość zagadnień związanych z Międzynarodowymi i Krajowymi Standardami Rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym excel oraz systemem SL2014,
  • Znajomość programów księgowych oraz oprogramowania MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Samodzielność, komunikatywność oraz dobrą organizację pracy.

To oferujemy

  • Oferujemy dobre i stabilne warunki zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realizacje ciekawych i wymagających projektów,
  • Pracę w młodym zespole, z nastawieniem na rozwój kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Autocomp Management Sp. z o.o

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Specjalnością firmy posiadającej status Centrum Badawczo-Rozwojowego jest m.in.

• prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów z dziedziny automatyki i sterowań,

• ochrona perymetryczna obiektów,

• symulatory i trenażery,

• bezprzewodowe sterowanie z informacją zwrotną,

• prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, Wojska oraz Szkolnictwa Wyższego

Księgowy/a z doświadczeniem w rozliczaniu Projektów współfinansowanych ze środków publicznych, Szczecin