Logo Pracuj.pl

Księgowy/a z j. angielskim

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP (zobowiązań) / AR (należności) lub GL (księgi głównej),
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • sprawdzanie poprawności dokumentów finansowych,
  • weryfikacja danych pod kątem zgodności z procedurami i standardami,
  • obsługę zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca,
  • usprawnianie procesów z wykorzystaniem dotychczasowych doświadczeń i zdobytej wiedzy.
  • W zależności od dedykowanego działu wynikającego z kompetencji, obowiązki mogą się różnić.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w księgowości lub w obszarze finansów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość MS Excel,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia).

Mile widziane

Doświadczenie w pracy korporacyjnej.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy 8-16 lub 9-17,
  • pracę w trybie zdalnym/ hybrydowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w obszarze księgowości,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Księgowy/a z j. angielskim, Katowice