Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a z j. francuskim

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta z Poznania poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miasto: Poznań
    POZ/ACC/2018

    Zakres obowiązków:

    • księgowanie dokumentów
    • monitorowanie płatności
    • raportowanie wyników finansowych
    • wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca oraz we wdrożeniu programu SAP
    • merytoryczna opieka nad Młodszymi Księgowymi
    • kontakt z zagranicznymi oddziałami koncernu

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • bardzo dobra znajomość j. francuskiego (min. B2)
    • dobra znajomość j. angielskiego
    • kierunkowe wykształcenie (finanse, ekonomia, rachunkowość)
    • doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości (min. 2 lata)
    • znajomość programu SAP oraz Excel

    Nasz Klient oferuje:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych
    • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy
    • możliwość uczestnictwa w tranzycji procesów księgowych ze spółek europejskich
    • kursy językowe opłacane przez pracodawcę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.