Oferta pracy

Księgowy/a z j. niemieckim/ Accountant with German

Manpower

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur

  • Uzgadnianie sald, zakładanie rezerw, uzgadnianie kont bilansowych

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • Wykonywanie innych miesięcznych/ kwartalnych czynności sprawozdawczych

  • Uczestnictwo w audytach

  • Codzienna współpraca z siecią biur firmy oraz z klientem niemieckojęzycznym

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie min. B2

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym, księgowym

  • Wiedza z zakresu finansów

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w centrach BPO/SSC

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Benefity (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Duże wsparcie na wstępie, wdrożenie, szkolenia

  • Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, certyfikaty)

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy