Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/a z językiem fińskim

Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp. k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient jest wiodącym dostawcą usług terenowych dla sieci energetycznych, dystrybucyjnych i komunikacyjnych. Nasze biuro w Gdańsku zostało założone w 2016r. i zajmuje się m.in. wsparciem biur lokalnych w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Niemczech w zakresie finansów oraz rozliczania wydatków i podróży służbowych.

Firmę charakteryzuje:

· płaska struktura organizacyjna i szybkie decyzje

· międzynarodowe środowisko i korporacyjne, wysokie standardy pracy

· transparentność i otwarta komunikacja

· nordycka kultura pracy

Twój zakres obowiązków

W zespole Procure to Pay będziesz odpowiadać za relacje z klientami w zakresie poprawności dokumentów – od ich otrzymania do płatności. Główne obowiązki w dziale to procesowanie faktur, płatności oraz kontakt z dostawcami. PTP zajmuje się też zadaniami związanymi z końcem miesiąca (m.in. uzgodnieniami kont GL/AP, GR/IR) oraz międzyfirmowymi uzgodnieniami kont.

Wymagania pracodawcy

  • min. 1 rok doświadczenia w księgowości lub w obsłudze klient, pracy biurowej (zwłaszcza w sektorze SSC/BPO)

  • znajomość języka angielskiego i fińskiego na poziomie min. B2

  • dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

  • dokładność i uważność na detale

  • inicjatywa, otwarta postawa, komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • kierunkowe studia będą dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • praca hybrydowa (wymagana obecność w biurze 4x w miesiącu)

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • gwarantowana podwyżka wynagrodzenia

  • roczny bonus

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • platforma kafeteryjna MyBenefit

  • budżet szkoleniowy

  • dedykowany „Buddy”, który będzie czuwał nad Twoim wdrożeniem i sprawi że szybko poznasz tajniki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

  • MyBenefit

Należymy do grona liderów branży. Każdego dnia kojarzymy ze sobą pracodawców i pracowników różnych profesji i stanowisk na szczeblu specjalistycznym i managerskim.

Przewiń do profilu firmy