Oferta pracy

Księgowy/a z językiem niemieckim

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko : Księgowy/a z językiem niemieckim.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa księgowa podległej nieruchomości

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału, roku

  • Współpraca w języku niemieckim z zarządcami nieruchomości i inwestorami w Niemczech

  • Przeprowadzanie obrotu płatniczego

  • Klasyfikacja i księgowanie przychodzących i wychodzących płatności oraz wyjaśnianie wszelkich różnic oraz kontrola zgodności sald

  • Tworzenie dokumentacji do deklaracji podatkowych (niemieckich)

  • Księgowanie faktur przychodzących dotyczących obiektu ,należności najemców, rezerw oraz refaktur

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • 2-4 lata doświadczenie zawodowe na w obszarze księgowości

  • Wykształcenie wyższe/ lub w trakcie studiów magisterskich - kierunki ekonomiczne

  • Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Samodzielność i proaktywność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Analityczne myślenie i praca w skupieniu

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Prywatna opieka medyczna

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Elastyczny czas pracy (+ home office)

  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych i językowych

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin