Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/-a

GFB DAIRY PRODUCTS sp. z o.o.O firmie

  • Zamość, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Księgowy/-a

Obowiązki:

  • Bieżące kontrolowanie i raportowanie informacji o towarze w magazynie
  • Codziennie śledzenie rozliczeń gotówkowych
  • Bieżąca pomoc w codziennych czynnościach księgowych i biurowych
  • Znajomość przepisów dotyczących zwrotu podatku VAT
  • Znajomość systemu finansowo-księgowego i magazynowego  Symfonia Sage - WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY
  • Weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych (faktur zakupu, faktur sprzedaży, wyciągów bankowych)
  • Wsparcie spółki w bieżących sprawach administracyjnych i biurowych

Oczekujemy:

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz praktycznej znajomości prawa podatkowego w zakresie podatku VAT

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Pracę nad unikatowym projektem

Ogłoszenie archiwalne