Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

księgowy/a ze znajomością języka hiszpańskiego

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w dziale księgowości oraz znasz bardzo dobrze język hiszpański? Aplikuj!

    Nr ref.: /92/09/2018/MG/28380
    Stargard
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • komfortowe warunki pracy
    • przyjazne środowisko pracy oraz rozwiniętą kulturę organizacyjną
    • wynagrodzenie oparte o podstawę oraz premie
    • możliwość awansu w strukturach firmy
    zadania
    • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
    • obsługa systemu
    • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie księgowości
    • współpraca z centralą firmy (Hiszpania)
    oczekujemy
    • bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego (warunek konieczny)
    • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • doświadczenia w obszarze księgowości
    • skrupulatności, umiejętności realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów
    • znajomości pakietu MS Office

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47