Oferta pracy

Księgowy/ Accountant SSC

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 5008 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, Shared Service Center międzynarodowej firmy, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Księgowego PTP/ AP oraz Księgowego OTC/ AR ze znajomością jednego z następujących języków (angielski, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki).

Twój zakres obowiązków

  • Przetwarzanie faktur, zamówień i innych dokumentów księgowych z przydzielonego obszaru

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Weryfikacja rozbieżności w dokumentach, zapewnianie terminowych i dokładnych rozliczeń

  • Odpowiadanie na zapytania kontrahentów i klientów wewnętrznych

  • Uzgadnianie sald rozrachunków

  • Współpraca z Team Leaderem i innymi członkami zespołu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dokładność, umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • W przypadku pracy w dodatkowym języku, znajomość pozwalająca na swobodną komunikację

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i wiedzą przyszłego pracownika,

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, bony żywnościowe

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • bony żywieniowe