Oferta pracy

Księgowy / Accountant

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 0008 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to rozpoznawalna firma outsourcingowa, świadcząca szerokie usługi w zakresie księgowości, kadr i płac. W ramach powiększania zespołu, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów dla klientów na pełnej księgowości,

  • Analiza zapisów na kontach księgowych,

  • Kalkulacja podatków i sporządzanie stosownych deklaracji podatkowych,

  • Udział bądź samodzielne sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i miesięcznych raportów,

  • Bieżąca komunikacja z klientami firmy, urzędami oraz audytorami.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze podmiotów bazujących na pełnej księgowości,

  • Praktyczna znajomość Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze finansów/ księgowości,

  • Rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (możliwość pracy z klientem anglojęzycznym).

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, zależne od wiedzy i doświadczenia kandydata,

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych,

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej,

  • Ciekawą pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,

  • Dofinansowania do dodatkowych kursów podnoszących kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne