Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy AP z j. niemieckim i angielskim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable)

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • Płatności

  • Prowadzenie kont AP

  • Potwierdzanie sald

  • Tworzenie kont dostawców

  • Opracowywanie zapytań przychodzących od dostawców

  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych

  • Udział w procesie zamknięcia okresów księgowych

  • Kontakt z działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) oraz angielskiego (min. B1)

  • Doświadczenie w księgowości, preferowane w dziale zobowiązań (SSC)

  • Znajomość SAP

  • Pakiet MS Office (Excel min. średniozaawansowany)

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach lub księgowości

  • Dokładność, koncentracja na szczegółach, umiejętność dotrzymywania terminów oraz pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy

  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Orientacja na klienta.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy 100% zdalnej

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy