Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy AR z j. niemieckim i angielskim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale należności (Accounts Receivable),

  • Praca dla spółki niemieckojęzycznej, obszar: klienci zagraniczni i koncernowi, importerzy z całego świata,

  • Wystawianie i księgowanie rachunków,

  • Rozliczanie płatności na kontach odbiorców,

  • Prowadzenie kont odbiorców (importerów i spółek koncernowych),

  • Windykacja należności,

  • Potwierdzanie sald,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,

  • Udział w procesie zamknięcia okresów księgowych,

  • Kontakt z działami wewnątrz firmy i jej klientami, opracowywanie zapytań przychodzących.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w księgowości, preferowane w dziale należności (SSC),

  • Znajomość SAP,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach lub księgowości,

  • Dokładność, koncentracja na szczegółach, umiejętność dotrzymywania terminów oraz pracy pod presją czasu,

  • Zdolność pracy w zespole,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy,

  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Orientacja na klienta.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji,

  • Praca 100% zdalna,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Business Operation Services (Consulting, Data Engineering, Procurment & Business Services) oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy