Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy ds. Ewidencji i Rozliczeń Kosztów i Majątku

MPK Poznań Sp. z o.o.

  • Głogowska 131, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Głogowska 131

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • dekretacje dokumentów

  • bieżąca kontrola finansowo - księgowa

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej

  • przeprowadzanie okresowej kontroli kont

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe ekonomiczne (wskazana rachunkowość)

  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości

  • wiedza z zakresu księgowości

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz z zakresu zarządzania finansami

  • dobra znajomość obsługi MS Excel oraz komputerowych programów finansowo-księgowych

  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy

  • posiadanie umiejętności analitycznych

  • umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność, systematyczność i sumienność

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego - wszystkie rekrutacje są w pierwszej kolejności wewnętrzne i dają możliwość zmiany stanowiska w obrębie całej Spółki

  • dofinansowanie do kursów certyfikacyjnych, szkoleń, studiów

  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników (dofinansowanie wakacji, karnetów sportowych, kolonie dla dzieci, atrakcyjna oferta wyjazdów weekendowych, bilety do kina i teatru)

  • dostęp do Kasy Zapomogo-Pożyczkowej

  • kartę multisport

  • preferencyjne warunki korzystania z usług własnych (bilet na komunikację miejską za 12,00 zł/rok dla pracownika i członów jego rodziny)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE W POZNANIU SP. Z O.O.

Lider na rynku usług przewozowych miasta Poznania i okolic

Przewiń do profilu firmy