Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy ds. Księgi Głównej z językiem niemieckim | GL Accountant with German

FRISTA

FRISTA

Aleje Jerozolimskie 65/79

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych, weryfikacja różnic kursowych, rozliczeń między spółkami.

  • Dokonywanie księgowań o różnej charakterystyce

  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań

  • Prowadzenie zamknięcia okresów księgowych

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień księgowych

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku niemieckim i angielskim

  • Współpraca z innymi departamentami (AP, AR, Controlling, HR, etc) w celu zdobycia lub weryfikacji informacji finansowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie w pracę i proaktywność

  • Gotowość do pracy przy zamknięciach miesięcznych zgodnie z kalendarzem klienta - warunek konieczny

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po pozytywnym zakończeniu szkolenia

  • Realne perspektywy rozwoju – ponad połowę wszystkich stanowisk wyższego szczebla zajmują Pracownicy awansowani wewnętrznie

  • Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów, budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw – dzięki start-up’owej strukturze, szybko podejmujemy decyzje i stale usprawniamy procesy

  • Codzienne wyzwania w dynamicznym i wielokulturowym zespole

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie z prywatną opieką medyczną (Luxmed) i kartą Multisport

  • Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce, vis-à-vis Dworca Centralnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

FRISTA

Jesteśmy nagradzaną szwajcarską firmą BPO i chcemy podzielić się z Tobą naszą przestrzenią w sercu Warszawy.

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów – nieskończone możliwości rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej strukturze i start-up’owy klimat (czyli brak dress code’u, kultura wspólnej nauki i prawdziwie przyjazna atmosfera). FRISTA oferuje to wszystko, a to tylko pakiet startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Rośniemy w zawrotnym tempie, cały czas budując zespoły dla naszych międzynarodowych klientów w wielu obszarach – HR, Księgowość, Customer Service, IT i wiele innych. Dlatego też stale poszukujemy zaangażowanych talentów, które dołączą do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy