Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy ds. należności i zobowiązań

Dealz Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowskiego 79A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 79A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Wprowadzanie faktur do systemu księgowego (kontrola poprawności skanowanych dokumentów)

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • Potwierdzanie sald z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków

  • Realizacja płatności krajowych i zagranicznych

  • Uzgadnianie sprzedaży, oraz rozliczanie raportów kasowych

  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca

  • Wsparcie podczas audytu

  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • Pomoc przy wdrożeniu nowego systemu finansowego

  • Analiza i uzgadnianie kont

  • Tworzenie raportów na potrzeby wewnętrzne

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w obszarze księgi głównej / środków trwałych

  • Dobra znajomość rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP (mile widziana znajomość systemu Oracle Fusion, Navision)

  • Dobrej znajomości programu MS Excel

  • Dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności rozwiązywania problemów

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimalnym B1 ( w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia

  • Korzystne warunki wynagradzania

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy