Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy ds. Należności

Data Modul Polska Sp. z o.o.

Józefa Franczaka "Lalka" 16

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych

  • Zarządzanie należnościami i monitowanie

  • Administrowanie limitami kredytowymi klientów

  • Weryfikacja zdolności kredytowej klientów

  • Bieżąca windykacja i spory prawne

  • Kalkulacja odpisów aktualizujących należności

  • Bieżące uzgodnienia kont oraz wyjaśnianie powstałych różnic

  • Aktualizacja danych klientów i ich kont

  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej zarówno dla działów wewnętrznych firmy jak i klientów krajowych i międzynarodowych

  • Wsparcie procesów zamknięcia miesiąca, kwartału i roku

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie ekonomiczne z naciskiem na rachunkowość finansową lub porównywalne

  • Zdobyłeś/zdobyłaś już pewne doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości należności

  • Jesteś osobą zorientowaną na pracę z liczbami, ale jednocześnie umiejącą pracować w zespole, która dobrze czuje się w średniej wielkości firmie o szerokim zakresie zadań

  • Stawiasz sobie wysokie wymagania dotyczące wyników Twej pracy, lubisz wyzwania i pracujesz samodzielnie

  • Dobrze radzisz sobie w środowisku MS-Office

  • Mile widziana znajomość naszego system ERP ProAlpha

  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki I angielski (w mowie i piśmie)

To oferujemy

  • Przyszłościowa praca w międzynarodowej firmie technologicznej

  • Intensywne i zindywidualizowane wdrożenie

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, świadczenia dodatkowe

  • Skomunikowaną lokalizację z bezpłatnym parkingiem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • program usprawnień pracowniczych

Twoja aplikacja:

> Zapraszamy do przesłania Twojej aplikacji. Będziemy wdzięczni za podanie oczekiwanego poziomu wynagrodzenia oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy

> Osobą do kontaktu jest Pani Agnieszka Jakubczyk-Latała, HR Manager, tel. 602 117 125

DATA MODUL jest jednym z wiodących na świecie dostawców specjalistycznych technologii wyświetlania, technologii dotykowych i systemowych stosowanych w monitorach i panelach komputerowych. W celu wzmocnienia naszego Zespołu Księgowości Finansowej w naszej centrali w Monachium poszukujemy obecnie dyspozycyjnej osoby na stanowisku: Księgowy ds. Należności

Przewiń do profilu firmy