Oferta pracy

Księgowy ds. należności

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe prowadzenie powierzonych operacji w obszarze księgowości sklepów, należności i przepływów pieniężnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami.

  • Współpraca i wsparcie sklepów w zakresie procesu sprzedaży.

  • Bieżąca analiza kont księgowych i ich uzgadnianie.

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku.

  • Współpraca z audytorami oraz klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów/rachunkowości.

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości (mile widziany obszar AR, CM).

  • Znajomość język angielskiego lub francuskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentami.

  • Dobra znajomość Excela.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (Oracle)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o wysokiej kulturze zarządzania

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych.

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport.

  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy