Oferta pracy

Księgowy ds. Należności

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Wraz z międzynarodowym Klientem - rozwijającą się firmą SSC specjalizującą się w procesach księgowych oraz procurementowych - poszukujemy pracownika na stanowisko księgowego ds. należności. Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz doskonalić swoje umiejętności w szerokim procesie AR oraz rozwijać się w organizacji godnej zaufania - aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie danymi podstawowymi klientów (przekazywanie danych klientów, odpowiedzi na zapytania klientów, zarządzanie komunikacją od klientów)

  • windykacja należności (tworzenie i wysyłanie wezwań do zapłaty, mailowa i/lub telefoniczna windykacja należności, rejestracja reklamacji faktur)

  • przetwarzanie płatności przychodzących/Netting (codzienne monitorowanie płatności przychodzących, księgowanie wyciągów bankowych; dopasowanie do otwartych pozycji, weryfikacja różnic i sprawdzanie odliczeń klientów, rozliczenia w ramach Nettingcenter)

  • zamknięcie okresu (odpowiedzialność za zarządzanie kontami klientów, tworzenie i wysyłanie wezwań do zapłaty, przygotowywanie miesięcznych uzgodnień, rozliczenia międzyokresowe)

  • procesowanie ogólnych skrzynek mailowych

  • zadania operacyjne (identyfikacja potencjalnych usprawnień procesów, wsparcie migracje, wsparcie projektów, rozwiązywanie problemów dotyczących jakości / procesu/ systemu, przygotowywanie dokumentacji procesowej)

  • inne zadania z zakresu AR zlecone przez przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenia wyższego

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości programu SAP

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. C1)

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej będą dodatkowymi atutami

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego, czeskiego, słowackiego lub węgierskiego

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • ubezpieczenie na życie

  • premie kwartalne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy