Logo Pracuj.pl

Księgowy ds. Należności z j. włoskim

KION Business Services Polska Sp. z o. o.O firmie

KION Business Services Polska Sp. z o. o.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów księgowych (należności),
  • Księgowanie not korygujących,
  • Udział w migracji procesów księgowych i tworzeniu nowego zespołu księgowego,
  • Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów,
  • Wystawianie faktur i dokumentów korygujących,
  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie,
  • Przygotowywanie analiz i raportów,
  • Praca w SAP i innych systemach.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i dobrze orientujesz się w obszarze należności księgowych,
  • Wyróżnia Cię znajomość zagadnień dotyczących egzekwowania płatności,
  • Możesz pochwalić się znajomością języka włoskiego na poziomie min. B2,
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej (język angielski zdecydowanie może Ci się przydać),
  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu,
  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Cechuje Cię inicjowanie nowych rozwiązań oraz budowanie pozytywnych relacji z klientem.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),
  • Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera,
  • Udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Grupa KION jest wiodącym globalnie dostawcą wózków widłowych i technologii magazynowej oraz usług w zakresie rozwiązań intralogistycznych, jak również dla łańcucha dostaw. Nasze rozwiązania logistyczne zapewniają optymalny przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach sprzedaży w ponad 100 krajach.

Jesteśmy właścicielem wielu marek produktowych; Linde i STILL to wózki widłowe z segmentu premium, marka Baoli natomiast oferuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Fenwick to największy dostawca wózków widłowych we Francji, a OM na rynku indyjskim. Dematic jest światowym liderem usług w zakresie zautomatyzowanego łańcucha dostaw.

KION Business Services Polska to centrum zaawansowanych usług finansowo-księgowych dla KION Group. Realizujemy procesy w zakresie działu zobowiązań, należności, środków trwałych, transakcji bankowych, księgi głównej i raportowania.

Księgowy ds. Należności z j. włoskim, Puszkarska 7J, Podgórze Duchackie, Kraków