Oferta pracy

Księgowy ds. rachunkowości

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Dowborczyków 30/34

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów źródłowych

  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów

  • segregacja i archiwizacja dokumentów

  • fakturowanie sprzedaży

  • inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • bieżący kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów

  • kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (tytuł magistra lub licencjat/studia podyplomowe) preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki

  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości min. 1 rok

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym

  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych (Comarch, Navision, Symfonia, SAP)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • MultiSport

  • Świadczenia urlopowe

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji w języku polskim poprzez "Aplikuj"

2

Weryfikacja CV oraz kontakt tylko z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

4

Informacja o statusie rekrutacji - końcowa decyzja

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy