Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy ds. sprawozdawczości grupowej i controllingu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.
    Miejsce pracy: Łódź
    Group_Controlling_Acc_LODZ

    Zakres zadań:

    • Zarządzanie kompleksowym procesem sprawozdawczości dla jednostek z regionu EMEA. Odpowiedzialność za nadzór nad dokumentacją – zapewnienie terminowości i dokładności

    • Zapewnienie zgodności modeli finansowania jednostek

    • Współpraca z organami podatkowymi w zakresie wniosków i audytów dotyczących informacji podatkowych

    • Nadzorowanie procesów zakończenia miesiąca

    • Przygotowywanie miesięcznych raportów sprzedaży i raportów o rentowności produktów

    • Dostarczenie komentarza do wyników miesięcznych i szczegółowych wyjaśnień oraz prognoz dla poszczególnych jednostek

    • Zapewnienie przestrzegania zasad kontroli we wszystkich obszarach finansów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów / księgowości

    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    • Znajomość IFRS

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    • Umiejętności analityczne i organizacyjne

    • Zdolność generowania nowych rozwiązań jeśli wystąpi taka konieczność

    Oferta:

    • Praca w międzynarodowym środowisku ekspertów

    • Praca w pełnym wymiarze godzinowym

    • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

    • Indywidualna ścieżka rozwoju dla każdego pracownika

    • Możliwość aktywnego wspierania grup projektowych pracowników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl