Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy ds. środków trwałych

ATERIMA HR

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i podatkowym (VAT, CIT)

  • księgowanie dokumentów magazynowych

  • obliczanie cen środków trwałych i kosztów amortyzacji

  • współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń inwestycji

  • weryfikacja wartości środków trwałych w budowie

  • przygotowywanie inwentaryzacji środków trwałych

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz min. 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowym

  • znasz zasady i regulacje w dziedzinie rachunkowości

  • masz wykształcenie kierunkowe (Finanse/rachunkowość)

  • cechujesz się znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity pozapłacowe - ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków

ATERIMA HR

Rekrutujemy specjalistów i managerów. Jesteśmy wsparciem w podejmowaniu decyzji biznesowych w obszarze HR. Szukamy ludzi z głową!

Przewiń do profilu firmy