Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy ds. Zobowiązań z j. angielskim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ś

    innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

    Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę innogy i grupy RWE, głównie za księgowość oraz finanse.

    www.innogy.com/krakow

    Obowiązki:

    • Uzgadnianie konta zakupów, towarów i usług (GR/IR – Goods Receipt Invoice Receipt) zgodnie z przyjętymi procedurami i terminami
    • Kontrola księgowań AP (Accounts Payable) i wyjaśnianie nieprawidłowości w procesie
    • Księgowanie faktur od dostawców w systemie SAP
    • Współpraca z różnymi działami w ramach firmy oraz jednostkami w różnych krajach
    • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami w języku angielskim
    • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu zakupów
    • Uzgadnianie sald rozrachunków
    • Raportowanie – miesięczne, kwartalne, roczne

    Wymagania:

    • Doświadczenie w dziale AP (Accounts Payable)
      (księgowanie faktur tzw. PO - z zamówieniem)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Praktyczna znajomość systemu SAP – moduł AP
      (mile widziana znajomość innych modułów – zakupy itp.)
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Systematyczność, obowiązkowość, samodzielność

    Oferujemy:

    • Pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy
    • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe
    • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)
    • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji, pokój relaksu,
      świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości