Oferta pracy

Księgowy – Dział Księgowości Kontroli rachunków – Towary

ALDI Sp. z o.o.O firmie

ALDI Sp. z o.o.

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Miejsce pracy: Chorzów
Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z działem Księgowości  rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Księgowy.

Twoje zadania

  • Sprawdzanie dokumentów księgowych zakupu towarów pod względem rachunkowym i merytorycznym.
  • Księgowanie dokumentów dotyczących zakupu towarów od dostawców polskich i zagranicznych.
  • Sprawdzanie rejestrów VAT.
  • Uzgadnianie sald kont księgowych dot. gospodarki magazynowej.
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, współpraca z instytucjami zewnętrznymi.
  • Rozliczanie rabatów od dostawców.
  • Kontakt z dostawcami w zakresie dostaw i faktur, weryfikacja rozliczeń z dostawcami.
  • Współpraca z głównym księgowym przy zamykaniu miesiąca oraz zamknięciu roku.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość).
  • 3 lata doświadczenia w księgowości.
  • Znajomość przepisów VAT, CIT, ustawy o rachunkowości.
  • Dokładność i rzetelność w wywiązywaniu się z obowiązków.
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, samodzielność.
  • Praktyczna znajomość programu Excel, Word.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karty przedpłacone do sklepów ALDI
  • Pakiet sportowy
  • Spotkania integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne