Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy - Ekonomista z biegłą znajomością j. niemieckiego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • komunikacja w języku niemieckim z przedstawicielami firm
    • omawianie zagadnień księgowych , podatkowych i  ekonomicznych występujących w tych firmach

    Wymagania:

    • biegła znajomość jęz. niemieckiego
    • mile widziana znajomość ksiąg rachunkowych
    • ogólna znajomość prawa podatkowego

    Oferujemy:

    • bardzo dobre wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.