Oferta pracy

Księgowy Funduszy

PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Krucza 50
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Specjalista

PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Krucza 50

Warszawa

PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zajmuje się tworzeniem funduszy inwestycyjnych, zarzadzaniem nimi, reprezentowaniem ich wobec osób trzecich oraz zarządzaniem zbiorczym portfelem papierów wartościowych. Działalność Spółki koncentruje się na trzech obszarach: pracowniczych planach kapitałowych, ekspansji zagranicznej oraz
zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi.

(umowa na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na dłużej)

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa księgowa i finansowa funduszy inwestycyjnych;
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i wycena aktywów funduszy;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych funduszy;
  • współpraca z audytorem podczas prowadzenia badania i przeglądu sprawozdań finansowych;
  • współpraca z depozytariuszem, biurami maklerskimi i innymi kontrahentami funduszy;
  • sporządzanie raportów okresowych do KNF, NBP i na potrzeby uczestników
  • przygotowywanie informacji na potrzeby TFI i akcjonariusza;
  • udział w projektach realizowanych przez Spółkę.

Oczekujemy:

  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu księgowości funduszy inwestycyjnych;
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej;
  • znajomości funkcjonowania rynku kapitałowego i rozliczeń finansowych zwianych z inwestycjami funduszy;
  • systematycznej pracy, samodzielności, łatwości przyswajania nowej wiedzy;
  • wyższego wykształcenia w dziedzinie finansów, bankowości lub pokrewnego;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na dłużej);
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego;
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, opieka medyczna, PPK, ubezpieczenie grupowe).

Dodatkowe informacje:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy