Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

PM SSC Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych lub kpir

  • sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT, CIT i deklaracji VAT

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami biura

  • analiza rozrachunków oraz kontrola płatności

  • uzgadnianie kont pod kątem ustawy o rachunkowości

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości, najlepiej w biurze rachunkowym;

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) i z zakresu ustawy o rachunkowości;

  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość/OPTIMA i Saldeo;

  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

  • śledzenie zmiany w prawie podatkowym i przekładanie tego na operacje gospodarcze u klientów biura rachunkowego;

  • umiejętność pracy w zespole, chęć usprawniania sobie i współpracownikom pracy

  • samodzielność i sumienność;

  • zaangażowanie i skrupulatność

  • nastawienie na efektywność pracy

  • otwartość na nowe wyzwania

  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru mile widziane :) dbanie o dobrą atmosferę w biurze;

  • gotowość pracy od końca września lub od 01.10.2022

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B - do wyboru

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy

  • wsparcie z zakresu rachunkowości, podatków i informatyki

  • dobrą atmosferę w biurze i komfortowe warunki pracy

  • Multisport

  • dodatkowy pakiet medyczny/ubezpieczenie

  • dofinansowanie do szkoleń

  • okazjonalne premie od dodatkowych projektów