Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

CLIP Group Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja operacji gospodarczych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Księgowanie faktur usługowych (w tym usługi leasingowe i paliwo),

  • Księgowanie faktur sprzedażowych,

  • Sprawdzanie rejestrów sprzedaży i zakupów do deklaracji VAT,

  • Przygotowywanie raportu wiekowania rozrachunków i wysyłanie ponagleń,

  • Prowadzenie kasy gotówkowej i księgowanie kasy.

  • Rozdzielanie poczty w Dziale Księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy w księgowości min. 3 lata,

  • Znajomość polskich zasad rachunkowości oraz znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT UE, usługi transportowe),

  • Znajomość systemu Symfonia Forte,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Offfice,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ubezpieczenia grupowe, karta multisport,

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

CLIP Group Sp. z o.o.

CLIP GROUP W SWARZĘDZU TO JEDNO Z NAJWIĘKSZYCH CENTRÓW LOGISTYCZNYCH EUROPY ŚRODKOWEJ. ZNAJDUJE SIĘ W AGLOMERACJI POZNAŃSKIEJ NA SKRZYŻOWANIU DWÓCH KORYTARZY TRANSPORTOWYCH BALTIC - ADRIATIC ORAZ NORTH SEA – BALTIC CORRIDOR

W roku 2020 zostało ono uznane za jedno z najlepszych centrów logi[1]stycznych Europy zajmując 6 miej[1]sce w prestiżowym rankingu „TOP 20” European Freight Villages organizowanym przez Deutsche GVZ . Spółki należące do grupy CLIP ofe[1]rują komplementarne usługi logistyczne wspierające rozwój klientów.

Przewiń do profilu firmy