Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy z językiem rosyjskim

New Life sp. z o.o.

6 500 brutto / mies.
  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole księgowych pod kierownictwem głównego księgowego

  • wprowadzanie do ksiąg rachunkowych zapisów księgowych (dla spółek handlowych)

  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (dla osób fizycznych)

  • udzielanie klientom konsultacji dotyczących dokumentowania transakcji gospodarczych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka rosyjskiego

  • umiejętność pracy w programie Comarch ERP Optima

  • doświadczenie w zawodzie księgowego w Polsce

To oferujemy

Samodzielne zarządzanie czasem pracy oraz stabilne wynagrodzenie.

Udział w szkoleniach i kursach, organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Zdalna praca z dowolnego miejsca przez dostęp online do programu księgowego i CRM.

Nasza firma jest nowoczesnym internetowym biurem rachunkowym.

Świadczymy usługi księgowe dla polskich firm, założonych przez obcokrajowców, głównie z Ukrainy i Białorusi.

Pomagamy klientom w podejmowaniu i wykonywaniu działalności gospodarczej w Polsce.

www.newlife-poland.org

Przewiń do profilu firmy