Oferta pracy

Księgowy (k/m)

Fielmann Sp. z o.o.O firmie

  • Małe Garbary 9, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fielmann Sp. z o.o.

Małe Garbary 9

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie faktur w obszarze zobowiązań

  • księgowanie operacji gospodarczych w obszarze należności

  • monitorowanie i wykonywanie płatności

  • uzgadnianie sald kont księgi główne

  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych miesięcznych i rocznych oraz deklaracji podatkowych

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym/handlowym

  • preferowane doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • dobra znajomość języka niemieckiego

  • wysokie poczucie odpowiedzialności oraz staranny i samodzielny sposób organizacji pracy

  • kompetencje społeczne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • znakomite perspektywy rozwoju zawodowego

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

  • możliwość udziału w szkoleniach

  • prywatną opiekę medyczną

  • co roku bezpłatną parę okularów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • przekąski

  • dodatek urodzinowy

  • premia roczna

Firma Fielmann jest liderem branży optycznej, posiada ponad 850 salonów na terenie Europy. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym mającym przekonywujące wartości. Podstawą naszego sukcesu są kompetentni i zaangażowani pracownicy, którzy realizują filozofię Fielmann ukierunkowaną na klienta. W naszej centrali w Poznaniu firma Fielmann oferuje atrakcyjne perspektywy zawodowe.

Przewiń do profilu firmy