Księgowy (K/M)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-03
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-11-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

Dla jednego z naszych klientów ( branża deweloperska) poszukujemy Kandydatów/-ek na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

K/W/09.2017

Twoje zadania:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Potwierdzenia sald na rachunkach
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT, CIT, GUS
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w przenoszeniu księgowości z biura rachunkowego
  • Bliska współpraca z Kontrolerem Finansowym oraz Dyrektorem Finansowym

Idealny Kandydat/ka powinien charakteryzować się:

  • Doświadczenie  w dziale księgowości
  • Wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości lub finansów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność oraz inicjatywa w doskonaleniu procesów finansowo-księgowych

Nasz klient oferuje Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Interesująca praca opierająca się o różnorodność zagadnień księgowych oraz analitycznych
  • Praca w centrum Warszawy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Docenimy przesłane CV wraz z listem motywacyjnym, który przedstawi motywację do zmiany pracy oraz powie Nam coś więcej na temat doświadczenia w obszarze księgowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się