Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII, PRAWA I NAUK MEDYCZNYCH IM.PROF. EDWARDA LIPIŃSKIEGO

  • Jagiellońska 109a, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jagiellońska 109a

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja dokumentów zgodnie z ustawą o rachunkowości i ich księgowanie w systemie F-K

  • kontrola operacji gospodarczych - uzgadnianie Dziennika i Księgi Głównej

  • przestrzeganie terminów rozliczeń finansowych w zakresie podatków dochodowego i VAT oraz ubezpieczeń społecznych

  • sporządzanie deklaracji ZUS

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (wyliczanie podatku CIT, rozliczanie podatku VAT, sporządzanie deklaracji PIT 4, PIT 11)

  • archiwizowanie dowodów księgowych - zgodnie z prowadzonym Dziennikiem

  • sporządzanie list płac pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę

  • sporządzanie list wypłat z umów zleceń

  • wystawianie przelewów płac

  • składanie sprawozdań zgodnie z zarządzeniem prezesa GUS w zakresie statystyki finansów

  • bieżąca analiza rachunków; sporządzanie i sprawdzanie potwierdzeń sald

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • potwierdzone doświadczenie zawodowe

  • znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i podatków

  • dokładność, umiejętność prowadzenia wielu spraw równocześnie

To oferujemy

  • stabilne zatrudniemie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zwodowego

O nas

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach jest największą niepaństwową uczelnią w regionie świętokrzyskim, obecną w przestrzeni edukacyjnej od 1997 r. Obecnie kształci ok. 3000 studentów w ramach ośmiu kierunków studiów (prawo, pielęgniarstwo, ekonomia, zarządzanie i coaching, kosmetologia, finanse i rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne, administracja); oferuje również możliwość doskonalenia zawodowego na kilkudziesięciu kierunkach studiów podyplomowych - w tym MBA