Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy – Konsultant w Zespole Podatkowym

NTAX BIURO RACHUNKOWE sp. z o.o.O firmie

4 1305 548 brutto / mies.
  • Wadowicka 7, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NTAX BIURO RACHUNKOWE sp. z o.o.

Wadowicka 7

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej księgowości spółek prawa handlowego,

  • Weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i prawnym,

  • Analiza kont księgowych i realizacja procedury zamknięcia miesiąca,

  • Kontrola i ustalanie sald należności i zobowiązań,

  • Przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • Przygotowywanie raportowania do GUS,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS,

  • Efektywna komunikacja z klientami,

  • Nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole,

  • Kontakt z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, prawo),

  • 1-2 letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • Biegła znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,

  • Praktyczna wiedza w zakresie podatku CIT, PIT oraz VAT,

  • Znajomość programu księgowego Comarch Optima oraz biegła znajomość MS Office,

  • Umiejętności analityczne i rozwiazywania problemów,

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,

  • Orientacja na klienta i łatwość w utrzymywaniu relacji biznesowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace,

  • Pakiet wdrożeniowy– wprowadzające szkolenia i wsparcie opiekuna- eksperta podatkowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę podatkowego),

  • System premiowy dostosowany do osiągnieć pracownika,

  • Miejsce pracy o wysokim standardzie wyposażenia z dostępem do: strefy Chill-out, studia muzycznego, konsoli do gier, stołu piłkarskiego i parkingu dla rowerów.

  • Owoce i słodkości dostarczane raz w tygodniu.

Zespół podatkowy (Tax & Accounting Services) w NTAX Biuro Rachunkowe sp. z o.o. specjalizuje się w prawno-podatkowej obsłudze podmiotów gospodarczych i usługach księgowych. Dział podatkowy doradza przedsiębiorstwom w zakresie konsekwencji podatkowych, tworzenia efektywnych struktur prowadzenia działalności i przeprowadzania transakcji gospodarczych oraz świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych i raportowania podatkowego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.