Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Kontroler Kosztów

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OLSA GROUP to międzynarodowy koncern założony we Włoszech w 1947 roku obecnie działający w 5 krajach. Misją koncernu jest produkcja innowacyjnych lamp dla branży motoryzacyjnej.

    OLSA GROUP jest czołowym producentem w Europie w branży automotiv.

    Ogłoszenie skierowane jest do absolwentów uczelni ekonomicznej.

    Szukamy osób do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

    Obowiązki:

    • przygotowanie oraz analiza kluczowych wskaźników firmy
    • sporządzanie analiz i raportów ekonomiczno-finansowych dla celów zarządczych
    • kalkulacja kosztów wytworzenia produktów
    • raportowanie zarządcze wyników finansowych i wyjaśnianie odchyleń
    • współpraca przy tworzeniu budżetu oraz kontrola jego realizacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel na poziomie zaawansowanym
    • umiejętności analitycznego myślenia, skrupulatność i terminowość
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość SAP (mile widziane)

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji
    • umowę o pracę
    • pakiet socjalny

    Podania proszę składać na adres:
    Olsa Poland Sp. z o.o.
    Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą

    lub za pomocą przycisku:

    tel. 780 008 113; 780 008 114

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."