Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu,

  • dekretowanie i księgowanie wyciągów banków,

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie (kierunek finanse i rachunkowość),

  • dobrej znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • znajomość obsługi programu Symfonia,

  • samodzielność, zaangażowanie i rzetelność,

  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę z doświadczonym zespołem,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet Multisport.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP jest firmą działającą na rynku od 1989 roku. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe budownictwo inżynieryjne. Wykonujemy specjalistyczne roboty inżynieryjne takie jak budowa rurociągów podziemnych z wykorzystaniem technologii mikrotunelingu, przewiertów sterowanych i przecisków pneumatycznych. Posiadamy bogate zaplecze sprzętu budowlanego oraz warsztat serwisowy.

Przewiń do profilu firmy