Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa (AP / AR / GL / FA) w SSC

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Dołącz do nowych działów księgowych i twórz je od początku!

Dla mojego Klienta, szukam

Księgowej / Księgowego

(AP / AR / GL / Fund Accounting )

Miejsce pracy: Gdańsk
ACC/GD/LS

Mój Klient oferuje:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, MultiSport, ubezpieczenie, bony zakupowe),
  • dofinansowanie do kursów języków obcych,
  • użycie języka obcego w codziennej pracy,
  • szeroka oferta szkoleniowa, gwarantująca podnoszenie kwalifikacji,
  • owocowe poniedziałki oraz wysoki standard środowiska pracy,
  • eventy oraz spotkania integracyjne,
  • dogodna lokalizacja biura,
  • realne możliwości rozwoju Twoich kompetencji poprzez stawianie ambitnych celów; możliwości awansu pionowego i poziomego oraz poszerzania wiedzy z różnych obszarów.

Zakres obowiązków (w zależności od procesu):

  • przygotowanie płatności,
  • monitoring należności, wyjaśnianie nieścisłości,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • przygotowanie oraz udział w zamknięciach miesiąca / roku,
  • koordynacja oraz procesowanie transakcji,
  • księgowanie w księdze głównej,
  • ewidencja środków trwałych,
  • okresowa amortyzacja środków trwałych,
  • przygotowywanie dokumentacji / raportów.
Jeżeli:
  • masz wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (AP / AR / GL / Fund Accounting),
  • posługujesz się dobrze jęz. angielskim - znajomość innych języków bardzo mile widziana! (niemiecki, francuski itp.)
  • masz wykształcenie wyższe,
  • szukasz możliwości rozwoju zawodowego,
Porozmawiajmy o Twojej Karierze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres:

Lukasz.Smolinski@antal.pl
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Warocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.