Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

SOURCEFACTORY sp. z o.o.

  • Lipowa 30, Centrum, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Lipowa 30

Centrum

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która poprowadzi księgowość dla Spółek z o. o. a w tym:

  • weźmie aktywny udział w rozliczaniu projektów dofinansowanych przez NCBiR oraz PARP;

  • zadba o prawidłowy obieg dokumentów księgowych;

  • kontroluje prawidłowości operacji księgowych i finansowych;

  • współpracuje z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS);

  • weźmie odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych;

  • sporządzi deklaracje podatkowe i dokumentacje podatkową (CIT, VAT, GUS);

  • sporządzi sprawozdania finansowe zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • poprowadzi ewidencje środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych;

  • wesprze decyzyje Zarządu w zakresie optymalnych rozwiązań finansowo-księgowych ;

  • podejmie nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości;

  • zautomatyzuje procesu finansowo - księgowego;

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości ;

  • biegła obsługa komputera: programów finansowo-księgowych (Optima), pakietu MS Office;

  • duża samodzielność w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i dokumentacji spółki;

  • umiejętność organizacji i zarządzania pracą;

  • terminowość i odpowiedzialność

  • certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce mile widziany.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i finansowego:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.

O nas

Jako osoba doświadczona dołączysz do niewielkiej grupy biurowej która na ten moment obsługuje 4 spółki w zakresie księgowym i rozliczaniu 2 projektów dofinansowanych z środków EU. Firmy, składające się z około 35 pracowników działają w branży IT.