Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Cornaglia PolandO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • klasyfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,

  • weryfikacja, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawa o rachunkowości i ustawy podatkowe),

  • analizowanie oraz uzgadnianie kont i rozrachunków,

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • rozliczanie ewidencji środków trwałych,

  • sprawozdawczość wewnętrzna według przyjętych standardów właścicieli firmy,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych (US, GUS, NBP),

  • tworzenie zestawień i analiz,

  • przygotowywanie danych do bilansu i sporządzanie sprawozdania rocznego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, finanse i rachunkowość,

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego i przepisów o rachunkowości,

  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,

  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego – mile widziana,

  • komunikatywność,

  • dyskrecja i wysoka kultura osobista,

  • skrupulatność i zdolności analityczne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • kurs językowy,

  • pakiet socjalny,

  • prywatna opieka medyczna,

  • pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie.

Cornaglia Poland

Cornaglia Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem międzynarodowego koncernu Officine Metallurgiche Cornaglia S.p.A. z siedzibą we włoskim Turynie specjalizującego się w produkcji części z metalu i tworzyw sztucznych dla przemysłu maszynowego i automotive. Grupa zatrudnia kilka tysięcy pracowników w 14 fabrykach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy