Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

Teatr Polski im. Hieronima KonieczkiO firmie

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki

Aleje Adama Mickiewicza 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE

  • Sporządzanie planów i sprawozdań finansowych Teatru

  • Tworzenie analiz ekonomicznych i sprawozdań z działalności Teatru

  • Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych

  • Realizacja zadań określonych prawem zamówień publicznych

  • Opracowywanie i aktualizowanie przepisów wewnętrznych Teatru dotyczących zamówień publicznych

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów dotyczących zamówień publicznych i współpraca z kierownikami działów w sprawach wymagających zastosowania procedur przetargowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 – letnia praktyka w księgowości (mile widziana w instytucjach sektora finansów publicznych)

  • Doświadczenie w organizacji pracy nad budżetem zadaniowym

  • Praktyczna znajomość Ustawy o rachunkowości, Ustawy o podatku VAT oraz Ustawy – Prawo zamówień publicznych

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE oraz z zakresu prawa zamówień publicznych

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia lub pokrewne)

  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia oraz orientacja na wyznaczone cele

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), mile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność słuchania, otwartość na innych)

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji oraz aktualizowania i poszerzania wiedzy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w Teatrze z wieloletnią tradycją (zatrudnienie w ramach umowy o pracę)

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

  • Możliwość rozwoju

  • Miłą atmosferę pracy w twórczym środowisku

  • Dogodną lokalizację w centrum Bydgoszczy

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.