Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto Frelik autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w księgowości, min. 2 lata,
    • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse),
    • umiejętności obsługi programów księgowych (preferowana: Enova, Symfonia),
      oraz MS Office (Excel, Word, Outlook),
    • dokładność, sumienność w wykonywaniu zawodu oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Opis stanowiska:

    • samodzielne księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
    • bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,
    • prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków,
    • ewidencja księgowa innych wybranych zdarzeń gospodarczych
    • kontrola i uzgadnianie kont,
    • współpraca w zamykaniu okresów sprawozdawczych, (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) zgodnie z wewnętrznymi wymogami spółki,
    • współpraca w przygotowywaniu sprawozdań finansowych spółki.

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTO FRELIK Anna Frelik Sp. k. w Toruniu na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Doradca handlowy w dziale sprzedaży samochodów osobowych do czasu zakończenia rekrutacji jak i na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie.