Philips Information clause The processing of your personal data will take place in order to execute the recruitment process on the basis of the applicable law provisions, the legal basis for processing is Art. 6 (1) (c) of the General Data Protection Regulation of 27 April 2016 (hereinafter: "GDPR"). As part of this aim, the data can be used in the profiling process to direct job offers to candidates on qualifications relevant to the job position (Art. 6 (1) (f) of the GDPR). Data processing in a broader scope than it result from regulations of the Labor Code and for the purposes of future recruitment will take place on the basis of the consent expressed in the recruitment form (Art. 6 (1) (a) of the GDPR). Please be advised that the controller of your personal data is Philips Polska sp. z o.o. with its registered office in Warsaw, Al. Jerozolimskie 195B (02-222 Warsaw) hereinafter referred to as the "Controller" or "Company".
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Philips

Księgowy/ Księgowa - Domestic Apliances

PhilipsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w sporządzaniu bilansu, rachunku zysków i strat oraz kalkulacji podatku CIT.

  • Nadzór i przetwarzanie transakcji księgi głównej, w tym rozliczeń międzyokresowych i korekt

  • Dostarczenie danych do sprawozdawczości ustawowej i podatkowej

  • Dostarczanie danych do celów sprawozdawczości statystycznej i NBP

  • Dostarczenie danych do WHT i przygotowanie wszystkich deklaracji związanych z tym podatkiem

  • Przygotowanie deklaracji PFRON

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji do badania oraz aktywny udział w ustawowych audytach wstępnych i audytach

  • Wsparcie Głównego Księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego w obszarze finansów/ księgowości

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości

  • Praktycznej znajomości Ustawy o Rachunkowości oraz ustawy o podatku CIT

  • Doświadczenia w dostarczaniu danych do sprawozdawczości ustawowej i podatkowej (warunek konieczny)

  • Zaawansowana znajomość MS Excel (warunek konieczny)

  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętności skutecznego ustalania priorytetów i organizowania pracy własnej

  • Umiejętności pracy w zespole oraz wykazywania się własną inicjatywą

  • Doświadczenie w pracy na SAP będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Rozwój kariery w naszej dynamicznej organizacji, pracę w zachęcającym międzynarodowym i wielokulturowym środowisku. Z przyjemnością zapewnimy Ci możliwość pracy z nowymi technologiami. Będziesz otoczony pasją i zaangażowaniem współpracowników, którzy podzielają Twoją ambicję tworzenia wyjątkowych doświadczeń klientów. Twoja praca będzie ambitna i pełna możliwości rozwoju. Różnorodność i wyzwania będą częścią Twoich codziennych zajęć.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje

Na tym stanowisku, będziesz mieć okazję do:

Koordynacji współpracy z zewnętrznym dostawcą, w celu zapewnienia dokładnego i terminowego prowadzenia księgowości. Sprawdzania i uzgadniania sald na kontach. Weryfikacji zgodności księgowań ze standardami i przepisami księgowymi (MSSF, przepisy lokalne). Zwiększenia swojego doświadczenia z księgowością w międzynarodowej firmie.

Dlaczego warto dołączyć do Philips Domestic Appliances?

Philips’ Domestic Appliances jest światowym liderem sprzedaży urządzeń kuchennych, ekspresów do kawy, środków do pielęgnacji odzieży i artykułów gospodarstwa domowego w wysokości 2.3 mld EUR w 2019 r. Z naszych odnoszących sukcesy produktów takich jak Airfryer, generatory pary Perfect Care, automatyczne ekspresy do kawy LatteGo i odkurzacze SpeedPro Max Aqua codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie.

W styczniu 2020 roku firma Philips ogłosiła, że ​​rozważy nowe opcje własności dla obszaru Domestic Apliances, ponieważ nie jest on strategiczne dopasowany do przyszłości firmy jako lidera technologii medycznych, i zobowiązała się do znalezienia odpowiedniego domu dla firmy.

W swojej 128-letniej historii jako wiodący innowator Philips kilkukrotnie przechodził już podobne transformacje, aby pozostać konkurencyjnym na rynku. Wiązało się to z kilkoma głośnymi podziałami, co zaowocowało sukcesem firmy w zarządzaniu złożonymi zmianami na taką skalę. Takie przemiany dają pracownikom wyjątkowe możliwości "wyróżnienia się'' i zdobycia wiedzy specjalistycznej w określonym i dynamicznym środowisku. Ci, którzy dobrze odnajdują się w takich warunkach pracy, zyskają unikalne umiejętności i perspektywę, które na pewno okażą się cenne w dalszej karierze .