Oferta pracy

Księgowy/ Księgowa - Domestic Apliances

PhilipsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w sporządzaniu bilansu, rachunku zysków i strat oraz kalkulacji podatku CIT.

  • Nadzór i przetwarzanie transakcji księgi głównej, w tym rozliczeń międzyokresowych i korekt

  • Dostarczenie danych do sprawozdawczości ustawowej i podatkowej

  • Dostarczanie danych do celów sprawozdawczości statystycznej i NBP

  • Dostarczenie danych do WHT i przygotowanie wszystkich deklaracji związanych z tym podatkiem

  • Przygotowanie deklaracji PFRON

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji do badania oraz aktywny udział w ustawowych audytach wstępnych i audytach

  • Wsparcie Głównego Księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego w obszarze finansów/ księgowości

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości

  • Praktycznej znajomości Ustawy o Rachunkowości oraz ustawy o podatku CIT

  • Doświadczenia w dostarczaniu danych do sprawozdawczości ustawowej i podatkowej (warunek konieczny)

  • Zaawansowana znajomość MS Excel (warunek konieczny)

  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętności skutecznego ustalania priorytetów i organizowania pracy własnej

  • Umiejętności pracy w zespole oraz wykazywania się własną inicjatywą

  • Doświadczenie w pracy na SAP będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Rozwój kariery w naszej dynamicznej organizacji, pracę w zachęcającym międzynarodowym i wielokulturowym środowisku. Z przyjemnością zapewnimy Ci możliwość pracy z nowymi technologiami. Będziesz otoczony pasją i zaangażowaniem współpracowników, którzy podzielają Twoją ambicję tworzenia wyjątkowych doświadczeń klientów. Twoja praca będzie ambitna i pełna możliwości rozwoju. Różnorodność i wyzwania będą częścią Twoich codziennych zajęć.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Na tym stanowisku, będziesz mieć okazję do:

Koordynacji współpracy z zewnętrznym dostawcą, w celu zapewnienia dokładnego i terminowego prowadzenia księgowości. Sprawdzania i uzgadniania sald na kontach. Weryfikacji zgodności księgowań ze standardami i przepisami księgowymi (MSSF, przepisy lokalne). Zwiększenia swojego doświadczenia z księgowością w międzynarodowej firmie.

Dlaczego warto dołączyć do Philips Domestic Appliances?

Philips’ Domestic Appliances jest światowym liderem sprzedaży urządzeń kuchennych, ekspresów do kawy, środków do pielęgnacji odzieży i artykułów gospodarstwa domowego w wysokości 2.3 mld EUR w 2019 r. Z naszych odnoszących sukcesy produktów takich jak Airfryer, generatory pary Perfect Care, automatyczne ekspresy do kawy LatteGo i odkurzacze SpeedPro Max Aqua codziennie korzystają miliony ludzi na całym świecie.

W styczniu 2020 roku firma Philips ogłosiła, że ​​rozważy nowe opcje własności dla obszaru Domestic Apliances, ponieważ nie jest on strategiczne dopasowany do przyszłości firmy jako lidera technologii medycznych, i zobowiązała się do znalezienia odpowiedniego domu dla firmy.

W swojej 128-letniej historii jako wiodący innowator Philips kilkukrotnie przechodził już podobne transformacje, aby pozostać konkurencyjnym na rynku. Wiązało się to z kilkoma głośnymi podziałami, co zaowocowało sukcesem firmy w zarządzaniu złożonymi zmianami na taką skalę. Takie przemiany dają pracownikom wyjątkowe możliwości "wyróżnienia się'' i zdobycia wiedzy specjalistycznej w określonym i dynamicznym środowisku. Ci, którzy dobrze odnajdują się w takich warunkach pracy, zyskają unikalne umiejętności i perspektywę, które na pewno okażą się cenne w dalszej karierze .