Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Księgowy / Księgowa ds. Należności i Zobowiązań

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASEO firmie

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE

Narwicka

Gdańsk

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • prowadzenie ewidencji księgowej na wybranych kontach (w tym księgowanie wyciągów bankowych) oraz uzgadnianie kont z rozrachunkami;
  • praca z programami komputerowymi m.in. Symfonia FK – warunek konieczny;
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami;
  • prowadzenie działań monitorujących należności wybranych spółek z grupy kapitałowej;
  • współpraca z działem księgowości, działem prawnym oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi systemu księgowego Symfonia FK, MS Excel, Word;
  • praktyczna znajomość procesu monitoringu należności;
  • zaangażowanie; komunikatywność;
  • dobra organizacja czasu;
  • język angielski dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Ciekawe zadania, możliwość rozwoju i fajną atmosferę
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa Multisport)
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy
  • Udział w licznych imprezach sportowych / ASE TEAM
  • Udział w konferencjach oraz szkoleniach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku  w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku  . Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]  Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres  [email protected]

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grupie Technologicznej ASE, zapraszamy Cię na naszą stronę

Ogłoszenie archiwalne