Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

księgowy/księgowa

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy specjalistów na stanowisko:

    Nr ref.: 43903
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie faktur zakupu,
    • rozliczanie i księgowanie magazynów,
    • przygotowywanie not korygujących, potwierdzeń sald.

    Oczekiwania:

    • roczne doświadczenia w pracy w dziale księgowości,
    • znajomość przepisów podatkowych, głównie CIT i VAT pod kątem prawidłowego ewidencjonowania faktur zakupu,
    • doświadczenie w nadzorze obiegu dokumentów,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • zaangażowanie w pracę i chęć do rozwoju zawodowego.

    Oferta:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
    • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)